Marec 28 2024 22:14:46
Facebook ChemesFans
Repríza minuloročného finale pre ŠK Chemes
V 7.kole extraligy si v domácom prostredí poradili hráči ŠK Chemes Humenné so Svidníkom 3:1.

18.10.2014
ŠK Chemes Humenné - VK Slávia Svidník 3:1 (15,23,-22,20)

Ohlasy trénerov po stretnutí so Svidníkom:

Richard Vlkolinský, tréner ŠK Chemes Humenné: „Prvý set sme odohrali veľmi dobre, potom však nastali komplikácie kvôli zostave. Veľa mladých hráčov, no nevadí – vyhrali sme a to je dôležité. Aj do budúcna chcem stavať na mladých hráčoch a budem to robiť pokiaľ mi neukážu, že dokážu tie zápasy vyhrať sami. Dnes som chcel zápas dohrať so základnou zostavou a nemienil som striedať, no situácia v štvrtom sete ma k tomu prinútila."

Peter Tholt, tréner VK Slávia Svidník: "Musím pochváliť výkon mojich chlapcov, pretože sme hrali u jedného z favoritov - navyše vo veľkej hale, kde sa nehrá jednoducho. Nie sme na to zvyknutí a radšej hrávame v tých menších halách. Všetci splnili veci, ktoré sme si pred zápasom povedali. Najviac sa mi páčil výkon Mikulu a Jurka, ale v podstate treba pochváliť výkon všetkých chlapcov. Dnes bolo o motiváciu postarané, keďže proti tak skúsenému tímu sa môžu chlapci len vytiahnuť. Presvedčili sa, že s každým súperom môžu hrať dobrý volejbal. Škoda len chýb, keď sme nezložili lopty, ktoré mohli byť pre nás rozhodujúce. Chýbala nám odvaha a v závere sme sa zľakli toho, že môžeme vyhrať s Humenným."

zdroj: nasehumenne.sk - Link na článok tu:
nasehumenne.sk - Volejbal: Humenčania v omladenej zostave s výhrou nad Svidníkom