Konečný stav zápasu Chemes 3:0 (17,20 ,27) Unicef

17:40 Hráči sa už rozcvičujú .
17:59 Stav zapasu bude priebezne aktualizovany .
17:59 Hala sa nam tu pomaly zapĺňa .
Zacal sa druhy set v tom prvom sme videli krásnu hru našich .
Počas celého priebehu zápasu ŠK Chemes Humenné dominovalo podaním sme tlačili , útoky Javorčíka a nového univerzála Mikolaja Sarneckého bolo takmer nezastaviteľné . Zvyšok teamu sa krásne dopĺňal a celkový výkon teamu bol perfektný .

Krátky komentár k setom .
1. Rýchly set aj na moje prekvapenie , zo začiatku chyby v podaní neskôr krásne útoky a tak isto povestné "humenské bloky" .

2. Unicef sa už aj dokázala oponovať no po celý set Humenné viedlo a nepustilo Unicef ani do bodového vedenia .

3. Najvyrovnanejší set zápasu veď aj výsledok tohto setu 27:25 . Chemes fans nakoniec mohol zaspievať na viackrát MACEJKA

Za menšie výpadky v live score sa ospravedlňujeme a budeme sa to zápas od zápasu zlepšovať za prejavenú dôveru ĎAKUJEME